< Eko Alma - Autogaz - Instalacje gazowe - Instalacje lpg - Monta¿ instalacji gazowych - Auto gaz
Strona główna O firmie Produkty Galeria Regulamin 115 Download Kontakt Login/logout

Montaż LPG Wycena instalacji Kalkulator Allegro Produkcja Legalizacja butli Partnerzy Regulamin
 

Legalizacja zbiorników LPG w EKO ALMA

Informujemy, że od kwietnia 2013 w firmie EKO ALMA w Radwanicach wykonujemy badania okresowe zbiorników LPG celem przedłużenia okresu eksploatacji

Lubryfikacja ESGI Valve Saver
Nowy, oryginalny, zestaw firmy ESGI wprowadzający do systemu paliwowego, dodatek smarujący, który ochrania zawory,chłodzi i utrzymuje w czystości a także smaruje górną część cylindrów !!!
Przyszłość LPG w Polsce - prognozy
W Polsce jest aż 5,6 tysiąca stacji z autogazem. W Unii Europejskiej jesteśmy pod tym względem liderem, a w Europie wyprzedza nas tylko Turcja. Czyżby zmierzch Diesla ???
NOWOŚĆ zestaw sterujący EKO - V5
Seria sterowników EKO V5 to nowoczesne układy mikroprocesorowe przeznaczone do pojazdów z silnikami 3i4-cylindrowymi zasilanych gazem LPG/CNG.


Witamy na stronie producenta Sekwencyjnego Wtrysku Gazu ESGI.

Firma EKO Alma zajmuje się produkcja samochodowych instalacji gazowych LPG. Wykonujemy montaż instalacji gazowych we Wrocławiu i Radwanicach. Sprawdź jaka będzie cena instalacji gazowej w twoim aucie.
Firma nasza działa na rynku od 1992 roku. Flagowy produkt, system ESGI, zdobył wszystkie niezbędne homologacje oraz uznanie klientów w wielu krajach.
Gwarancją najwyższej jakości produktów i usług jest posiadany od wielu lat certyfikat ISO-9001

Firma EKO ALMA rozszerzyła zakres usług œwiadczonych naszym Klientom o legalizację zbiorników LPG w których dobiegł końca okres eksploatacji. Teraz nie musicie Państwo wymieniać zbiornika na nowy (koszt wymiany to 700 - 800 zł). Wystarczy przyjechać do naszych serwisów lub dostarczyć zdemontowany zbiornik aby uzyskać przedłużenie okresu eksploatacji na kolejne 10 lat w cenie już od 250 zł. Zapraszamy do naszych serwisów we Wrocławiu oraz w Radwanicach. Montaż instalacji gazowej w najniższej cenie - sekwencyjny wtrysk gazu już od 1850 zł.
Odwiedziło nas

od listopada 2002Autogas.pl – EKO ALMA SP. J. Auto Gaz, Instalacje Gazowe, Instalacje LPG, Montaż Instalacji Gazowych, Cena instalacji gazowej, Instalacja gazowa