< Eko Alma - Autogaz - Instalacje gazowe - Instalacje lpg - Monta¿ instalacji gazowych - Auto gaz
Strona główna O firmie Produkty Allegro Legalizacja butli Download Kontakt Login/logout

Wycena instalacji Montaż LPG Regulamin
 
 
Eko Alma - Autogaz - Instalacje gazowe - Instalacje lpg - Monta¿ instalacji gazowych - Auto gaz: O nas


Nasza wizytówka

Polska od kilku lat jest największym rynkiem w Europie pod względem wykorzystania gazu płynnego (LPG) do alternatywnego zasilania silników iskrowych w pojazdach
samochodowych.
Popularne hasło "czas na gaz" trafia każdego roku do kilkuset tysięcy nowych kierowców, których tankowanie benzyny przyprawia o przysłowiowy ból głowy. Blisko 50% oszczędność w eksploatacji oraz rozbudowana sieć serwisów i stacji tankowania LPG, powodują dalszy wzrost liczby pojazdów zasilanych autogazem. Tendencje te mimo (a może właśnie dlatego) bliskiej perspektywy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej mają w dalszym ciągu charakter rosnący. Na większości rynków Europy LPG jest paliwem szanowanym za wartości ekologiczne i ekonomiczne. Ma to duży wpływ na ochronę, odpowiednimi normami prawnymi, cen tego paliwa przed nadmiernymi obciążeniami ze strony fiskusa. Powinien to być dobry prognostyk dla przyszłości tej branży w okresie najbliższych lat, zarówno dla tych którzy od wielu lat doceniają rolę LPG, jak i dla tych którzy dopiero przekonują się o atutach AUTA NA GAZ.

Poszukując w Internecie dobrych i sprawdzonych informacji o autogazie trafiacie Państwo na listę najlepszych i najczęściej odwiedzanych stron WWW.
Wybierając stronę WWW.autogas.pl otwiera się jedna z najstarszych witryn poświęcona problemom autogazu. Jest to domena importera i dystrybutora samochodowych instalacji gazowych, firmy EKO ALMA Sp.j. mającej od wielu lat siedzibę we Wrocławiu.
W ostatnim czasie nastąpiła zmiana siedziby firmy na położone 2 km od Wrocławia - Radwanice. Nowa lokalizacja a zarazem siedziba firmy stwarza, korzystniejsze dla większości klientów warunki techniczne i organizacyjne umożliwiające podniesienie jakości obsługi.
Filarem każdej firmy jest potencjał ludzki, który decyduje w ostatecznym rozrachunku o powodzeniu lub porażce. EKO ALMA składa się z kilku, integralnie powiązanych ze sobą działów, w których pracuje odpowiednio przygotowany personel. Nastawieni na sukces i wszechstronną obsługę klienta pracownicy starają się sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym potrzebom.

Dział Handlowy - przyjmuje i realizuje zamówienia klientów z całego kraju. Stały odbiorca /w większości jest to Zakład Autoryzowany znajdujący się na liście ITS/,posiada jednego opiekuna, który dba o jego potrzeby oraz dostarcza bieżących informacji z zakresu wiedzy o towarach.

Dział Techniczny - prowadzi szkolenia podstawowe dla nowych odbiorców lecz głownie ukierunkowany jest na poszerzanie wiedzy i wdrażanie nowych technik wśród stałych odbiorców. Podstawową rolę w funkcjonowaniu tego działu spełniają konsultanci techniczni, którzy służą swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów technicznych, z którymi mają do czynienia autoryzowane warsztaty.

Magazyn Główny - prowadzi gospodarkę magazynową w zakresie bezpośredniej obsługi klienta lub przygotowania towaru do wysyłki. Organizuje transport towaru do magazynów regionalnych. We współpracy z działem technicznym prowadzi obsługę reklamacji towarowych.

Dział Transportu - obsługuje dostawy towaru z zagranicy oraz we współpracy z działem handlowym i magazynem realizuje większe zamówienia krajowe.

Serwis - wyspecjalizowana jednostka warsztatowa do wdrażania najnowszych rozwiązań technicznych w postaci oferty usługowej dla klientów indywidualnych. Podstawowym zakresem usług jest montaż i serwis systemów wtrysku gazu. Baza serwisu stanowi zaplecze szkoleniowe dla działu technicznego
[ O nas ] - [ Regulamin serwisu i forum ] - [ Ochrona prywatności ]


Autogas.pl – EKO ALMA SP. J. Auto Gaz, Instalacje Gazowe, Instalacje LPG, Montaż Instalacji Gazowych, Cena instalacji gazowej, Instalacja gazowa