< Eko Alma - Autogaz - Instalacje gazowe - Instalacje lpg - Monta¿ instalacji gazowych - Auto gaz
Strona główna O firmie Produkty Galeria Regulamin 115 Download Kontakt Login/logout

Montaż LPG Wycena instalacji Kalkulator Allegro Produkcja Legalizacja butli Partnerzy Regulamin
 

Montaż Instalacji LPG

Firma rozpoczęła swoją działalność na rynku samochodowych instalacji gazowych w 1992 roku. Od początku swojej działalności postawiliśmy na jakość wykonywanych instalacji. Aby to osiągnąć zatrudniliśmy najlepszych specjalistów którzy sukcesywnie doskonalą swoje umiejętności.
Oprócz profesjonalizmu postawiliśmy na przystępne ceny dzięki którym każdego dnia przyciągamy do siebie nowych klientów. Zajmujemy się tylko i wyłącznie montażem i serwisem samochodowych instalacji gazowych co gwarantuje z naszej strony dużą fachowość i doświadczenie. Montujemy także instalacje klientom z poza granic naszego kraju wraz z dokumentami niezbędnymi do rejestracji instalacji gazowej w pojeździe.
Posiadamy dwa profesjonalnie wyposażone punkty serwisowe:
zakład macierzysty- Radwanicach k/Wrocławia ul. Grafitowa 2
zakład montażowo serwisowy- Wrocław ul. Robotnicza 8.

Dodatkowo oferujemy naszym klientom punkty obsługi serwisowej w zakładach partnerskich na terenie całego kraju. Najwyższą jednak nagrodą jest dla nas zadowolenie klientów którzy bezpośrednio przekładają się na sukces naszej firmy. Jeśli mają Państwo do nas zapytania dotyczące oferty czy technologii które wykorzystujemy prosimy o kontakt. Przyjeżdżając do nas możesz liczyć na profesjonalną obsługę i najniższe ceny.
Zapraszamy do współpracy

 

Nasza filozofia

 Satysfakcję Klientów osiągamy pracując efektywnie i skutecznie, a nie najszybciej, ponieważ Klienci płacą nam za ostateczne rozwiązanie problemu lub wykonanie usługi. Jesteśmy polecani przez naszych Klientów ponieważ realizujemy powierzone nam zadania i w efekcie pozwalamy osiągać wymierne oszczędności, nie zawsze robiąc coś najtaniej. Dbamy o jakość, a nie ilość.
 

To, co nas wyróżnia:

. Realizacja kilkunastu tysięcy montaży instalacji gazowych w dwudziestoletnim okresie działalności.
. Homologacja Ministerstwa Infrastruktury na montaż samochodowych instalacji gazowych PL*0015
. Certyfikat ISO-9001 wydany przez TUV-certyfikacja od 2004 roku
. Szczególna dbałość o zadowolenie klienta z eksploatacji samochodów z instalacją gazową. Oznacza to osiąganie oszczędności począwszy od właściwego doboru instalacji gazowej po ekonomiczną eksploatację i serwis.
. Wykwalifikowana, doświadczona kadra ,stale rozwijająca swoje kompetencje
. Liczne referencje osób prywatnych i firm z Polski i za granicy.
. Zrealizowane zlecenia flotowe dla policji ,transportu sanitarnego, izby celnej, firm ochroniarskich i wielu innych podmiotów w zakresie montażu instalacji i długoterminowej obsługi serwisowej
 

Gwarancje

Na instalacje zamontowane w naszych oddziałach udzielamy dwuletniej gwarancji bez limitu kilometrów
 

Cennik

Zamieszczony poniżej cennik ma charakter przykładowy i obrazuje on przedział cenowy oferowanych instalacji. W celu uzyskania kompletnej ,indywidualnie dopasowanej oferty do Państwa samochodu, prosimy o wysłanie zapytania o cenę lub kontakt telefoniczny.
Nasz dział techniczny z przyjemnością dobierze właściwą instalację w najkorzystniejszej cenie.

GAŹNIK I MONOWTRYSK ....................od 1500 zł
WIELOPUNKTOWY WTRYSK BENZYNY Z KAT ....... od 1650 zł
SEKWENCYJNY WTRYSK GAZU ................2300 zł
 
Autogas.pl – EKO ALMA SP. J. Auto Gaz, Instalacje Gazowe, Instalacje LPG, Montaż Instalacji Gazowych, Cena instalacji gazowej, Instalacja gazowa